Nasze wnętrze to nasz dom,bo nasz dom to nasze wnętrze."Sztuka życia - to cieszyć się małymi szczęściami."

poniedziałek, 11 stycznia 2010

..tytułem wstępu...
...od pewnego czasu zastanawiam się jak zacząć ..
Wiele osób zachęcało mnie do pisania bloga -jednak nie czułam takiej potrzeby,aż do momentu gdy pewnego razu szukając czegoś w googlach natrafiłam na bloga który mnie zafascynował-i stał się inspiracją do dzielenia się z innymi moimi działaniami.Był i nadal jt.to houseofart.blogspot.com.,pózniej jagodowyzagajnik.blogspot.com/ a następnie wiele innych-postaram się je dodać do opisu jak nauczę się poruszać w tym blogowym świecie. Mój wirtualny spacer przeobraził się w bieg następnie wręcz galop po blogowych zapisach .Ucieszyłam się że jest mnóstwo pozytywnie 'kopniętych' ludzi którzy uzależnieni są od pasji tworzenia ,przekształcania,szukania ,wydobywania ...tego co nam w duszy gra na światło dzienne .
Zajmuję się fotografowaniem i dekorowaniem-i tym będę chciała się dzielić z tymi którzy zechcą zatrzymać się podczas blogowych wędrówek.Zbieram starocie ,szperam w second handach,reszta wyjdzie w trakcie...
...tym czasem blog uważam za otwarty...cd.dopisze życie...

2 komentarze:

  1. Życzę powodzenia i wielu radości związanych z pisaniem bloga.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Agnieszko, ciesze sie ze zdecydowalas sie na pisanie blogga:)W zyciu najwazniejsze jest robienie tego co sprawia radość i przyjemność. Z niecierpliwością oczekuje kolejnych zaskakujacych i niepowtarzalnych zdjeć ...:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails