I znów prawie minęło kolejne lato....Wrzucam kilka migawek..tak ku pamięci swej..
Obiecane donice w otoczce tkaniny betonowej..-tak wyglądały na wiosnę.Sprawdziły mi się fajnie.Nie wiem jak zachowają się po zimie,tym bardziej że miejsce w którym stoją jest mocno wietrzne.
Chabry...
to już też migawka minionego lata...
Okapu nad kuchnia jak nie było tak nie ma...Do wianka dowiesiłam tylko tabliczkę i napis metalowy.
Zasadziłam,rozsadziłam,przesadziłam dziesiątki roślin .,obsypując je kamykami,korą patykami ,szyszkami..etc...Teraz tylko chucham by rosły .Cieszy mnie każdy nowy listek.
Natrafiałam też na fajne skarby .(Ciekawe rzeczy także dostałam ale o tym osobny post.)

Chciałabym z okazji końca lata
ogłosic candy
Candy dla obserwatorów obecnych ,ewentualnie przyszłych i nie tylko.
Udział w candy mogą wziąć wszyscy zagladający.
Przedmiotem candy jest szklany flakonik z korkiem.(na oliwę,magę...etc)oraz niespodzianka.
Zasady kształtują się następująco :
1.umieść komentarz pod tym postem.
2.Umieść zdjęcie na pasku bocznym swojego bloga
3.osoby nie blogujące zostawiają adres mailowy.
Tymczasem pozdrawiam-dzięki za wspólny czas i zapraszam chętnych na candy-aga